Włoskie Delikatesy na targach

V Lato Leniwców

Kraków, Mały Rynek, -

Strona wydarzenia: , Google+

 

Włoskie Delikatesy Kraków oliwa z Sycylii


Jemy na polu 2

Kraków, Mały Rynek, -

Strona wydarzenia: , Google+

"Jemynapolu 2" czyli kiermasz dla łakomczuchów już za nami. Ta rodzinna, kulinarna impreza ściągnęła na krakowski Mały Rynek wielu smakoszy kuchni polskiej, meksykańskiej oraz brazylijskiej. Wśród sprzedawców win, cydrów, piw i kaw nie zabrakło i nas Włoskich Delikatesów - przedstawiciela włoskich producentów dobrych, naturalnych produktów.

Włoskie Delikatesy na Jemy na polu 2 w Krakowie

Główną częścią tegorocznej edycji imprezy była promocja produktów o chronionej nazwie pochodzenia, czyli ChNP i chronionym oznaczeniu geograficznym (ChOG). Na scenie i poza nią odbyły się pokazy gotowania potraw na bazie produktów tradycyjnych i jakościowych (m.in. Grzegorz Łapanowski, słynny kucharz o małopolskich korzeniach), zabawy i konkursy kulinarne oraz degustacje. Tą czterodniową imprezę umilały koncerty, jak zawsze jazz i muzyka niezakłócająca życia mieszkańcom Małego Rynku.

Jednocześnie już dzisiaj zapraszamy wszystkich na ponowne spotkanie ze zdrową, naturalną włoską żywnością. Spotykamy się w Krakowie na Małym Rynku w dniach 24-27 lipca 2014r na imprezie
"V Lato Leniwców". Serdecznie zapraszamy!

Oliwa z oliwek Sycylia Kraków Sklep

Włoskie wędliny sezonowane z Sycylii we Włoszek

Oliwki czarne i zielone z pestami z Włoch, Sycylii


II Krakowski Dzień Brykania

Kraków, Mały Rynek, -

Za nami impreza z cyklu II Krakowski Dzień Brykania, w którym sklep internetowy Włoskie Delikatesy brały udział.

Włoskie Delikatesy na 2 Dniu brykania w Krakowie

Zaliczamy ją do bardzo udanych, dzięki dużemu zainteresowaniu naszymi produktami, które serwowaliśmy dla Was w formie degustacji. Pragniemy przy tym podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za zainteresowanie i miłe słowa.

Włoskie Delikatesy Kraków oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek Sycylia Kraków Sklep

Włoskie Delikatesy naturalne włoskie produkty spożywcze


Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych EkoGala 2014

Rzeszów, Hala Podpromie, -

EkoGala to niepodważalnie największe święto żywności ekologicznej w Polsce przyciągające producentów z kraju i z zagranicy posiadających certyfikaty zgodności gwarantujące naturalne podchodzenie wystawianych produktów.

Wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności rzeszowskich targów. Ma to przełożenie również na coraz większą ilość zwiedzających zainteresowanych żywnością najwyższej jakości.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji były sery i produkty mleczne.

Podczas trwania EkoGala 2014 nasze stoisko, którego głównym patronem tak jak w roku ubiegłym był Gusti Agricoli Lucani z Włoch otrzymało wyróżnienie w konkursie "Najładniejsze stoisko Targów 2014". Dziękujemy!

Oryginalne włoskie sezonowane wędzone wędliny

Naturalne produkty spożywcze z Italii

Zdrowa naturalna żywność z Włoch

Włoskie makarony z semoliny, z najlepszej gatunkowo pszenicy durum, bogatej w proteiny oraz wodę

Włoskie Delikatesy EkoGala 2014 Rzeszów

Włoska oliwa z oliwek z Sycylii od chłopa


Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych EkoGala 2013

Rzeszów, Hala Podpromie, -

W dniach 24-26 maja 2013 po raz pierwszy uczestniczyliśmy w VII edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej EkoGala 2013, które odbyły się w Hali na Podpromiu w Rzeszowie.

Zaprezentowało się 98 wystawców. Wśród nich było 10 zagranicznych pochodzących z Ukrainy, Czech, Chorwacji, Rumunii, Grecji, Włoch i Węgier. Głównym celem imprezy była integracja ekologicznych producentów rolnych, przetwórców, konsumentów i dystrybutorów żywności ekologicznej z Polski oraz innych krajów. Nadrzędnym tematem Targów było pszczelarstwo.

W czasie trzydniowych targów stoisko Włoskich Delikatesów nie miało sobie równych pod względem liczby klientów. Odbywały się na nim pokazy i degustacje zdrowej żywności z naszego asortymentu.

Włoska dieta ekologiczna spod Neapolu - z szynkami, serami, oliwkami i winami bardzo przypadła do gustu publiczności targów, dzięki czemu zajęliśmy II miejsce w konkursie na "Najładniejsze stoisko Targów 2013". Bardzo dziękujemy!

Głównym patronem stoiska był nasz największy dostawca Gusti Agricoli Lucani z Włoch.

Włoska oliwa z oliwek

Sycylijska oliwa od chłopa

Makarony z Włoch

Włoski sklep internetowy Kraków

Wędliny suszone Italia

Kawa włoska sklep

Parmezan i sery kozie Włochy Sycylia

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcej.
Akceptuję politykę cookies