Rejestracja nowego klienta

Podczas rejestracji konta nie musisz ustalać hasła. Zostanie ono automatycznie wygenerowane i wysłane na Twój adres e-mail. Będziesz je mógł zmienić podczas pierwszego logowania.
Pola oznaczone czerwoną gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia.
Dane kupującego
 
 Osoba fizyczna     Firma
Nazwa firmy:
 *
NIP:
 *
Imię:
 *
Nazwisko:
 *
Ulica:
 *
Nr domu:
 *  Nr lokalu:  
Kod pocztowy:
 *
Miejscowość:
 *
Kraj:
 *
 
 Inne dane do faktury
Dane Kontaktowe
E-mail:
 *
Potwierdź adres e-mail:
 *
Telefon:
 *
Oświadczenia
 *Regulamin sklepu internetowego Włoskie Delikatesy
Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Regulaminu i akceptuje jego wszystkie postanowienia.
 
 *Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które firma JUNIK Justyna Długosz prowadzącą działalność gospodarczą z siedzibą 27-640 Klimontów, ul. Rynek 12 zbiera w celu wykonywania zawieranej umowy na świadczenie usług drogą elektroniczną, w tym na przetwarzanie tych danych w przyszłości. Poinformowano mnie o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie na adresy elektroniczne wskazane przy zawarciu umowy lub nowe adresy wskazane w terminie późniejszym, informacji o zmianach w zakresie świadczenia usług przez firmę JUNIK Justyna Długosz prowadzącego działalność gospodarczą z siedzibą 27-640 Klimontów, ul. Rynek 12.
 
Szanujemy prawa konsumentów, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku - klient będący konsumentem może odstąpić od zakupu bez podania przyczyny.
Dodatkowe opcje
 Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JUNIK Justyna Długosz prowadzącą działalność gospodarczą z siedzibą 27-640 Klimontów, ul. Rynek 12, w celu otrzymywania informacji handlowych, informacji o promocjach i nowościach, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez firmę JUNIK Justyna Długosz prowadzącą działalność gospodarczą z siedzibą siedzibą 27-640 Klimontów, ul. Rynek 12. Firma JUNIK Justyna Długosz prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą 27-640 Klimontów, ul. Rynek 12 informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcej.
Akceptuję politykę cookies